Daha Yeni Bir Adobe Flash Player Yükleyin.

Get Adobe Flash player

15.Yıl As-Kim Korusu - 24.04.2011


AS-KİM’den DOĞAYA KATKI DEVAM EDİYOR

1996 yılında kurulan ve bu tarihten itibaren Yaşar Boya Grubu’nun üretmiş olduğu DYO ve DEWILUX marka boyaların bayiliğini yapmakta olan As-Kim Boya, 2001 yılında Bornova Laka Deresinde oluşturduğu 1000 ağaçlık As-Kim Dostluk Korusu’ndan sonra, kuruluşunun 15.Yılı etkinlikleri kapsamında İzmir-Seferihisar-Doğanbey Mevkii’nde 1000 ağaçlık As-Kim 15.Yıl Korusu’nu oluşturdu.

Fidan dikme etkinliğine As-Kim Boya kurucusu Fikret ERKEN, Ege Orman Vakfı Genel Müdürü Metin GENÇOL ve çoğunluğunu müşterilerin oluşturduğu, kalabalık bir davetli topluluğu katıldı.

Törende bir konuşma yapan Ege Orman Vakfı Genel Müdürü Metin GENÇOL, her yıl meydana gelen orman yangınlarına dikkat çekerek, doğaya saygılı her bireyin ve firmanın ağaç dikimine destek vermesi gerektiğini ve mevcut ormanların korunması için de ellerinden gelen çabayı göstermeleri gerektiğini söyledi

Daha sonra söz alan As-Kim Boya kurucusu Fikret ERKEN de, çocuklarımıza bırakacağımız en büyük mirasın ormanlar olduğunu belirtti ve küresel ısınmanın korkutucu boyutlara ulaştığı günümüzde herkesin bu konuya duyarlı olması gerektiğini ifade etti. Konuşmalardan sonra Ege Orman Vakfı Genel Müdürü Metin GENÇOL, doğaya katkılarından dolayı As-Kim Boya adına, kurucu Fikret ERKEN’ e bir plaket verdi.

Tören, çocuklarımızın Ege Ormanlarının fidanlarıyla aydınlanacak gelecekleri için, konukların ve çocukların orman alanına fidan dikmesiyle sona erdi.

15.Yıl As-Kim Korusundan görüntüler için Tıklayın.

© 2012 AS KİM Boya. Tüm hakkı saklıdır. Gizlilik Sözleşmesi | Satış Sözleşmesi Tasarım ve Programlama Pegasi